KONST / Litografier / Serigrafi 12376638
nr 1237 6638
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Serigrafi, Signerad, numrerad 85/100, bladets mått: 27,5x37,5 cm
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 februari 2019
kl 19:50:38
22/2 15:47:14
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim